מי אני

מורה דרך ומדריך טיולים.
בעל ניסיון עשיר בהדרכה, מתמחה בטיולי חוויה ייחודיים, ובשימוש בשיטות הדרכה רבות ומגוונות, בעל ידע נרחב ומנוסה בהדרכה עם מגוון אוכלוסיות: מורי דרך, חניכים בקורסים, מורים, משפחות, גמלאים, תלמידים ועוד ועוד.
משווק עזרי הדרכה
כמורה דרך, אני משתמש בכלי עזר מגוונים להדרכה, זה התחיל כשאני ציירתי לעצמי את ההמחשות ועזרי ההדרכה ועם הזמן החלטתי לפתח את נישת עזרי ההדרכה, להעלות אותם לדרגה גבוהה ביותר, ולהעביר אותם הלאה למדריכים אחרים!
אני אוסף, מצייר, מעצב, מפיק ומשווק מגוון גדול של עזרי הדרכה והמחשות למדריכים, למורי דרך, לסגלי הדרכה, מורים לשל"ח ולמערכת החינוך בכלל! הכל מתוך מטרה לעזור למדריכים ולמטיילים להבין טוב יותר נושאים בידיעת הארץ בכלל, ואת נושאי הטיול בפרט.
יש לי מלאי גדול של המחשות, כרזות, תמונות, מפות, חתכים גיאולוגיים, הסברים גיאוגרפיים בציורים, סרגלי זמנים בגרסאות שונות, קטעים, שירים וסיפורים בתמונה ובציור, חידות בציורים, חידודים ופרפראות, הפעלות ושעשועים למסלול הטיול, וכהפעלת דרך באוטובוס.

חלק מהחומר ניתן להורדה בחינם וכל החומרים שיצרתי מוצעים למכירה, הם מוגשים באיכות גבוהה,  בהדפסה צבעונית, מרהיבה, ברורה ומרשימה, בגדלים שונים בהתאם לצרכי ההדרכה. בחלק גדול מהמקרים הציורים מלווים בהסברים מתודיים מאחורי עזר ההדרכה להבנת ההמחשה או להקראה מול המטיילים.
מספר סיפורים
כל מדריך טיולים הוא גם שחקן ומספר סיפורים! מעשיות, אגדות, שירים וסיפורי פולקלור הם חלק מכל הדרכה שלי, אני משלב דמויות בטיול ומספר את סיפורי המקום דרך עיניים של איש המקום שהזדמן במקרה להדרכה עם שק של סיפורים.
מרצה
אני מגיש מגוון של הרצאות מרתקות בידיעת הארץ, תרבות וזמר, מקרא ומיתולוגיה, מסעות ותגליות, היסטוריה וגיאוגרפיה, טבע ונוף, אקולוגיה וסביבה.
ההרצאות ניתנות בלווי של מצגות מרהיבות עם שקופיות, סרטונים, המחשות ועזרי הדרכה.

 אני מציג בהדרכות ובהרצאות שיטות מתודיות וטכנולוגיה מתקדמת להדרכת טיולים.